Data modyfikacji 11 lipca 2024

NIE SPRZEDAJĘ PROGRAMÓW!!!

LOTKI 4.0 - wersje z 25.03.2009, aktualne bazy losowań do ściągnięcia (po wpisaniu kluczy wersje pełne)

SYSTEMY SKRÓCONE, 500.000 KOMBINACJI, NOWY SPOSÓB LICZENIA STATYSTYK, STATYSTYKI KOŃCÓWEK, ELIMINACJA Z SYSTEMU ZAKŁADÓW KTÓRE JUŻ WYSTĄPIŁY W LOSOWANIACH HISTORYCZNYCH

 Programy  - programy do gier liczbowych, program do Lotto, program do  Multi Multi, program do Mini Lotto, krótki opis programów, wersje demo do ściągnięcia.

 Download -  Stąd możesz pobrać wersje demo naszych programów do gier liczbowych.

 Wyniki losowań -  Tutaj znajdziesz ostatnie wyniki losowań oraz bazy

 Statystyki -  próba pokazania niektórych statystyk otrzymywanych przy pomocy programów do gier liczbowych. Statystyki liczb w Lotto, Multi Multi i Mini Mini. Statystyki losowań Dużego Lotka. Statystyki losowań Multi Lotka. Statystyki losowań Mini Mini. Czekam na propozycje interesujących statystyk.

 Systemy -  Moim zdaniem najciekawsze systemy i strony z systemami do lotków. Systemy do Dużego Lotka, Multi Lotka i Mini Lotka (Express Lotka)

 Typowanie -  Jak wygrać w Lotto? Propozycje liczb do skreślenia na najbliższe losowania Lotto, Multi i Mini. Typowanie liczb w Dużym Lotku, Multi Multi i  Mini Mini. Typy lotto. Pomogą stworzyć system do Dużego Lotka, Multi Lotka i Mini.

 Ciekawe -  Ciekawe e-booki, stronki.

 Kontakt i wymiana banerków -  Jak mnie namierzyć i coś w rodzaju programu partnerskiego.